20.7. Returning to Denver

Ráno som vstala s tým, že stíham ešte malý trip v okolí a o 10:30 musím byť naspäť. Ale nakoľko som toho až tak veľa nestíhala a bola aj dosť unavená po včerajšku, rozmyslela som si to a pokračovala v spánku až takmer do 9. Čo bolo super. Najedli sme sa a pobalili.

O 10 sme vyrážali keďže ostatných včerajší plán na ranné jacuzzi padol. 

Zastavili sme sa vo visitor centre pod Grand Tetanmi, ale dospelákom sa už nechcelo chodiť, tak sme sa hodinu pozerali na náučné tabule a suveníry. 

Today’s sight was one of the cutest we’ve seen so far.

Následne sme prešli cez Jackson Hill, populárne lyžiarske stredisko rôznych celebrít a bohatých ľudí. 

Zas a raz sme prechádzali cez nádherné rozľahlé pasienky a lúky suchomilných horských tráv s občasným dobytkom, ktoré siahali kam len oko dovidelo, s výnimkou svetlosivých hôr úplne v diaľke. 

Ževraj obdobne vyzerá Montana štát, kde je obloha akosi väčšia než všade inde. Obchádzali sme dedinky s počtom obyvateľov napísaným pod tabuľov názvu dediny. Väčšinou siahal ledva do pár stoviek, niektoré však mali aj nad tisíc… 

Okolo 3. Sme sa zastavili na obed, väčšinou sa jedla pizza a rebierka, taktiež sme mali 2 výborné xxl brownies so zmrzlinou. 

O hodinku sme zas boli na ceste do Denveru. 

Okolo pol 7 sa začalo naozaj pekne zaťahovať pred nami, so slnkom v našom chrbte, čo dodávalo okolitým priestorom nádherné teplé slnečné farby prudko kontrastujúce s tmavomodrým nebom za nimi. 

Ako som spomínala, prechádzať na východnej časti autom pomedzi lesy bolo pekné, ale na druhej strane sa hrozne rýchlo hýbu. Tu pasienky sú nádherné a dá sa na ne ľahko pozerať dlhé hodiny.

Eventuálne aj začala búrka, dážď i blesky, ktoré osviecovali nočnú oblohu a cestu. 

Prišli sme najprv ku našej šoférke od polky cesty, Crystal, ktorá cestovala s Grey rodinou v našom požičanom 7-miestnom aute, ju vysadiť u nej doma a potom sme zamierili ku Thomasovcom, kde sme ubytovaní. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *