22.7. Kayaking at the reservoir

Vstávala som okolo ôsmej a, keďže tu mám priestrannú izbu vyše hodinky som si konečne poriadne pocvičila. Ospršila sa a naraňajkovala. 

O 11 sme sa stretávali s Crystal, s ktorou sme šli ku vode kde sa dalo člnkovať a v oddelenej časti jazera aj kúpať. Ona a Virginia majú kajaky, tak sme sa po dvoch poprestriedali 🙂 Bolo to veľké sladkovodné jazero s pieskovými plážami, kde boli zakázané motorové člny. Vďaka tomu bolo v dnešné pondelkové ráno perfektným útočiskom pre mamičky s deťmi a rôzne summer campy, kde sa deti učili paddleboardovať, alebo kayakovať.

Virginia mala ráno pohovor, tak sa pridala neskôr, ale po ceste nám doniesla obed kuracie mäsko v chumkavom cestíčku. My sme sa po tom, čo sme boli zbalení v našom aute rozhodli ísť všetci s Crystal, keďže Danko bol chytený ešte z Yellowstonu a nechcel to riskovať. Toto však znamenalo, že sme zabudli daddyho plavky i naše jedlo v aute u nás (u Glorii) zamknuté. O to lepšie nám padol obed!

Po niekoľkých hodinách intenzívneho natierania sa ale pobytu na slnku sme sa pobrali domov. Avšak už večer sme cítili prvé spálenia sa. Toto bol náš prvý deň za celé leto v plavkách. Bolo to super, ale možno sme to prestrelili.

Vnútri sme spolu diskutovali a riešili program.

Na večeru sme mali spaghetti and meatballs a potom ešte jedno kolečko tiramisu, tentokrát bez ladyfingerov, ktoré sme v obchode ani po 2 hodinách snahy nenašli ale s mascarpone, tam kde malo byť! 🙂 ostatným to aj napriek piškótam viac chutilo, čo mi spravilo radosť. 

Večer sme sa rozlúčili s dievčatami, ktoré zajtra vstávajú a tiež sme sa pobrali spať, keďže nás čakal podobný osud pred celodennou cestou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *