6.8. Traveling to Yosemites

Ráno o 5:30 som Margaret povedala, že sa dnes asi nepridám na jej každodennú rannú prechádzku a pokračovala v spánku. Veľmi unavená som včera išla spať, okolo polnoci, ani do sprchy som nešla. 

Dnes som sa nejaká unavená zobudila, možno lebo som si včera ani neodcvičila ani nezaplávala. Šla som do sprchy a začali sme sa baliť do Yosemitov a na pláž. V podstate sme si brali všetko, kopec jedla a vecí na kempovanie. 

Rozlúčili sme sa s Chrisom a Margaret, ktorú uvidíme možno už v sobotu na pláži, alebo oboch až v pondelok, až sa vrátime do Newberry Springs, a vyrazili. 

Dnešné ráno na púšti bolo zatiaľ najkrajšie. Celý čas bolo pod mrakom a o 10., kedy sme odchádzali bolo ešte pod 30 stupňov. 🙂

Aj napriek tomu, že sme k dispozícii mali Ronov van, kvôli serpentínam sme išli v dodge. Všetci Greyovci pokope v jednom aute! 

Ja som sedela vzadu a bolo mi pri konci už dosť zle, tak sa so mnou v Yosemitoch Miško vymenil. 

Našli sme campsite Sweetwater tesne mimo parku, v National Foreste. Vďaka tomu, že daddy je senior sme dostali polovičnú sumu a tak zaplatili 24$ za 2 noci, zložili sa, nafúkali nové fúkacie matrace, najedli sa, schovali jedlo do protimedvedej úložne a uložili sa spať pozorujúc hviezdy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *