!!15.8. Cedar city -> Denver

Daddy nás ráno zobudil niečo málo pred ôsmou. Dohromady sme spali 4-5 hodín. Šli sme sa najesť, keďže sme mali raňajky v hoteli, potom sa pobalili povymieňali v sprche a vyrazili. 

Po pár hodinách sme prechádzali okolo Bryce Canyonu a Zion NP, UT, kam sme plánovali ísť ale nakoniec ho preskočili, aby sme mali viac času inde. Šoférovala som ja a cesta bola úchvatná! Je to najkrajšia cesta, akou som sa v živote viezla. Vyzerala dosť podobne Grand Canyonu, ale stále sa menila. Nikde nikoho, len my, cesta a masívne skalné útesy. Prešli sme okolo Glen Canyonu, Green river a Dirty Devil River a hory stále šli ďalej a ďalej. Bolo tu o kus viac vody i zelene než na púšti, ale malo to obdobný ráz.

Rozprávali sme o veciach, ktoré nám chýbajú a na ktoré sa už tešíme doma.

Mali sme možnosť vidieť aj lyžiarske strediská Aspen a Steamboat springs. Vystúpali sme do výšky 10´603 feet (3’000 m) a ocitli sa medzi ihličnanmi, zelenými plochami plnými trávy a žltých, oranžových a fialovkastých kvetín. Lúčne kvetiny!! Živé, nie plastové! Opäť sa nám zaclelo a povedali sme si, ako sa už tešíme domov. 🙂

Istý čas sme sa viezli popri koľajniciach… ???

dostali sme sa až

Nevydarená pekáreň?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *